Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Wulkanizacja

wulk

 

Klimatyzacja

klima

 

Serwis LPG

lpg

 

Geometria

geom

 

Niewłaściwa geometria kół powoduje nierównomierne zużycie opon, wynikające z tego, że ich tor jazdy jest różny względem osi pojazdu.

Niewłaściwa geometria kół powoduje wiele niedogodności związanych z samochodem. Jedną z nich jest nierównomierne zużycie opon, wynikające z tego, że ich tor jazdy jest różny względem osi pojazdu. Może przyczyniać się również do ściągania auta na boki (na prostej i równej drodze samochód sam skręca) oraz opóźnionej reakcji samochodu na nasze ruchy kierownicą.

Ponieważ zakup opon to inwestycja na kilka lat, eksperci Feu Vert zalecają regularną kontrolę geometrii, najlepiej przy okazji sezonowej wymiany opon. Ponadto powinno się sprawdzać zbieżność kół po każdym wjechaniu w większą dziurę w jezdni, gdyż mogło wtedy dojść do uszkodzenia.

Sprawdzenie silentblocków i sworzni wahaczy, drążka kierowniczego i jego końcówki to czynności, które fachowcy wykonują na wstępie. Dopiero wtedy wiadomo, czy trzeba poprawić zbieżność kół. Cena usługi zależna jest od stanu oraz budowy napędu i zawieszenia.

W FHU VICAR usługa kontroli i regulacji geometrii wykonywana jest na najnowszych urządzeniach . Pozwala to na niezwykłą precyzję ustawienia kątów. W przypadku samochodów wyposażonych w elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESP) po regulacji geometrii wykonywana jest niezbędna kalibracją jego ustawień.

Naprawiamy auta większości marek

Free joomla templates by Joomlashine