Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Wulkanizacja

wulk

 

Klimatyzacja

klima

 

Serwis LPG

lpg

 

Geometria

geom

 

Nowoczesne samochodowe instalacje gazowe to układy bardzo zaawansowane technologicznie. Gwarancją udanej konwersji samochodu na gaz jest prawidłowe dobranie instalacji do konkretnego pojazdu, profesjonalny montaż oraz precyzyjna regulacja, która pozwoli użytkownikowi na oszczędną i bezpieczną eksploatację. Profesjonalny montaż wymaga użycia dobrych podzespołów, zaangażowania doświadczonych mechaników i specjalistycznego wyposażenia warsztatu.

Oferujemy montaż samochodowych instalacji gazowych renomowanych marek włoskich, holenderskich i polskich – Landi Renzo, Landi, Lovato, Vialle, Prins, AC, LPGTECH, KME – w samochodach osobowych i dostawczych.

Pomożemy Państwu dokonać odpowiedniego wyboru systemu gazowego, a następnie profesjonalnie zamontują go w Państwa samochodzie.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy, jak ważne dla prawidłowego działania instalacji gazowej w samochodzie jest poprawne działanie silnika na benzynie. Dlatego też podczas montażu instalacji dodatkowo sprawdzamy samochód Klienta pod kątem parametrów pracy silnika i stanu odpowiednich podzespołów tak, aby po montażu auto działało sprawnie i bezpiecznie.

Na zamontowane instalacje udzielamy gwarancji:

Landi Renzo, Landi, Lovato, AC, LPGTECH, instalacje z elektroniką Bingo firmy KME – na okres 24 miesięcy od daty montażu bez limitu przebiegu pojazdu.
Vialle – na okres 24 miesięcy od daty montażu lub 100.000 km przebiegu pojazdu w zależności co nastąpi wcześniej.
Po montażu otrzymują Państwo pełną dokumentację instalacji gazowej:

kartę gwarancyjną,
wyciąg ze Świadectwa Homologacji,
atest na zbiornik,
fakturę na części i usługę – na pełną kwotę, jaką Państwo płacą.

Naprawiamy auta większości marek

Free joomla templates by Joomlashine